Núdzové tlačidlo

Čo je núdzové tlačidlo?! Všeobecné núdzové výstražné zariadenie.
 
Nehoda, útok alebo ak sa cítíte zle, signalizujete jednoduchým stlačením tlačidla prostredníctvom SMS alebo hovoru. Núdzové tlačidlo zavesené v krku umožňuje voľný pohyb v dosahu.
 
Núdzová situácia! – keď pomôže iba núdzové tlačidlo
 
Núdzové tlačidlo je mnohými považované za jednoduchý luxusný predmet, zariadenie, čo je potrebné presne na toľko, ako napríklad lampa, ktorá sa zapína na potlesk. Možno áno, ale v prípade núdzového tlačidla môže byť v rôznych situáciách nevyhnutnou súčasťou. Kým to nie je potrebné, človek na to ani nemyslí, ale v nechcenej kritickej situácii sa môže stať záchrancom!
 
TOP 5 situácií, kedy by sme mali urobiť núdzové tlačidlo povinným:
 
Po škole doma, sám…
 
Pre dospievajúcich tínedžerov nie je žiadnym prekvapením, že sami čakajú doma na popoludňajší príchod svojich rodičov z práce. Pre rodiča môže byť zodpovedným rozhodnutím diskutovať o núdzovom tlačidle s diaľkovým ovládaním uloženého napr. v šuflíku. Vysvetlíme dieťaťu, že nech toto tlačidlo určite stlačí, ak si myslí, že do bytu vstúpila neoprávnená osoba. Je dobré mu dať vedieť: je v bezpečí, pretože občianska stráž dorazí o pár minút.
 
Imobilní ľudia…
 
V mnohých prípadoch môže byť, že niekto je nútný ležať dlhší čas v posteli alebo ako osoba so zníženou pohyblivosťou nemusí mať vždy nablízku (mobilný) telefón alebo môže mať iné zdravotné problémy, ktoré by mu bránili volať priamo políciu alebo sanitku. V takomto prípade je malé núdzové tlačidlo s diaľkovým ovládaním ideálne riešenie, napríklad zavesené v krku. Lekári a zdrav. pracovníci povedali množstvo príbehov, kedy toto malé zariadenie zachránilo životy – nie je náhodou, že niektorí zdravotnícki pracovníci by dali povinným núdzové tlačidlo priamo na doma pre takýchto pacientov!
 
Zabezpečenie ochrany starších ľudí…
 
Je ťažké sa s tým vyrovnať, ale je isté, že s vekom narastá náhla nevoľnosť a v prípade starších ľudí môže mať jednoduchý kameň úrazu nečakané následky – aj keď je daná osoba inak zdravá. Aj v takýchto prípadoch je dobrou voľbou núdzové tlačidlo. Vždy však treba upozorniť majiteľa na skutočnosť, aby ho nosil stále so sebou, pretože iba tak získa ochranu!
 
Veľký dom, veľké priestory…
 
Bývate vo viacizbovom, prípadne viacposchodovom dome? Ak sa Vám už stalo že ste v noci ležali v tmavej spálni vydesení nečakaným zvukom vychádzajúcim z jedného z vchodov, potom môže byť vaším najlepším priateľom núdzové tlačidlo. Stlačením panického tlačidla môžete spustiť zvukový alebo absolútne tichý alarm a občianska stráž sa môže dostať na miesto udalosti skôr, ako sa zvyšok rodiny vôbec prebudí.
 
Veľa cestovania a medzitým neustále starosti o členov rodiny…
 
Ste často mimo domova, ale chcete, aby bola Vaša rodina v bezpečí 24 hodín denne? Je to ideálne rozhodnutie, dokonca dať každému, kto má samostatnú izbu, núdzové tlačidlo na diaľkovom ovládaní – a tu samozrejme teraz nemyslíme na bábätká. Takto nemusíte byť neustále nervózni z ich bezpečnosti a oni tiež môžu zostať v pokoji doma, dokonca aj sami.
 
Môžete vidieť teda, že núdzové tlačidlo môže poskytnúť skutočné riešenie v mnohých životných situáciách. Nemusíte čakať na problémy, myslite dopredu a získajte toto tlačidlo na záchranu života už TERAZ! Naši špecialisti sú pripravení pomôcť Vám s prípadnými otázkami.
 
Možno pre mnohých z Vás je dôležitým faktorom to, koľko Vás to stojí mesačne?! Odpoveď je jednoduchá! Systém si môžete kúpiť alebo si ho jednoducho prenajať! 24-hodinový dohľad, ktorý poskytuje občianska stráž, a je len na Vás, koľko pre Vás stojí Vaša vlastná zdravotná bezpečnosť a pokoj vašej rodiny!
 
Nakoľko potrebujete núdzové tlačidlo, môžete Nás okamžite kontaktovať e-mailom alebo na našich kontaktných údajoch!